• 08503462236
  • iletisim@ulusaldagitim.com

İstanbul merkezli olarak Türkiye'nin dört bir yanına reklam ve tanıtım hizmeti sunuyoruz. Butik hizmet anlayışından yola çıkarak her sektörde tüm işletmelere grafik tasarım,matbaa basım ve dağıtım hizmetleri sağlıyoruz.

Son teknoloji basım teknikleri ile tüm matbaa ve baskı işlerinizi yapıyor,profesyonel dağıtım ekibimiz ile broşür ve el ilanlarınızı doğru hedef kitleye en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Yaptığımız her işi müşteri odaklı hizmet anlayışıyla sunuyor, tüm basılı işlerinizde çözüm ortağı olarak yanınızda yer alıyoruz..

İhtiyaçlarınıza göre hedefler belirliyor, sizin için en uygun hizmeti en uygun bütçelerle sunuyoruz. Sizin için yaptığımız grafik tasarım, matbaa baskı ve dağıtım hizmetlerimiz sayesinde satış hedeflerinize ulaşma süreçlerinizi efektif ve hızlı bir hale getirmeyi amaçlıyoruz. Yaptığımız her işi garanti altına alarak kalite ve güvene dayalı çözüm ortaklığı hedefliyoruz. Ajans hizmeti verdiğimiz tüm alanlarda yenilikçi ve pratik çözümlerimiz ile teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek müşterilerimizin beklentilerini maksimum seviyede karşılamak için çalışıyoruz.

Basılı işlerinizin tasarımından dağıtımına kadar gerçekleşen tüm süreçlerini tek çatı altında toplayarak tam kapsamlı bir hizmet sağlıyoruz. Tüm tanıtım ve reklam faliyetlerinde ya da kurumsal kimlik gerektiren işlerde, hedeflerinizden yola çıkarak yaratıcı çözümler üretiyorz. Basılı ilanlar, katalog ya da broşür çalışmaları , indoor/outdoor tasarımlar, dağıtım süreci ve daha fazlasını , iletişim stratejisiyle bütünleştirerek marka kimliğini ortaya çıkarıyoruz. Çözüm ortaklarımızın markalarına kendi markamız gibi değer veriyor, müşterilerimize oluşturduğumuz markaların da sonuna kadar arkasında duruyoruz.

Uzun yıllar boyunca sektörde edindiğimiz deneyimimizi çalışma ilkelerimizle bütünleştirip sunabilmeyi amaçlıyoruz. Nitelikli ekibimiz, kaliteli iş gücümüz ve son teknoloji donanımımızla sürekli yenilenen ve gelişen sektörel teknolojiler içinde müşteri odaklı ve butik bir anlayışla hizmet veriyoruz. Geniş hizmet yelpazemizle çözüm ortaklarımızın tüm isteklerine cevap vererek kaliteli hizmet ve uzun soluklu bir iş birliği sunmayı amaçlıyoruz.

Sizin için üretiyor, uyguluyor ve memnuniyetinizi her şeyden önde tutuyoruz.

Copyright © 2019 Ulusal Dağıtım Tüm Hakları Saklıdır

Yukarı Çık