• 08503462236
  • iletisim@ulusaldagitim.com

Grafik Tasarım

Grafik Tasarım

Değişen tasarım dinamiklerine paralel bir şekilde oluşturduğumuz ekibimiz ile görsel tasarım konusunda tüm ihtiyaçlarınıza efektif ve yaratıcı çözümler sunuyoruz. Grafik tasarım, logo tasarım, kurumsal kimlik, ilan tasarımı, afiş tasarımı, katalog tasarımı gibi bilimum indoor-outdoor iletişim materyallerini, müşteri beklentileri doğrultusunda ve hedef kitle üzerinde maksimum etkileşim oluşturacak şekilde tasarlıyoruz.

Sektöre ve çözüm ortağı olduğu markalara değer katan görsel tasarımlara hayat veriyor, marka ruhuna uygun br şekilde görsel ve metinsel bütünlüğün sağlandığı çalışmalarla yaratıcılık, kalite ve estetiği bir araya getiriyoruz.

Bir tasarımın başarıya ulaşması,yaratıcılıkla birlikte sektöre hakimiyetide gerektirir. Profesyonel ekibimizin gerçekleştirdiği marka analizleri ve araştırmalar sayesinde şirketlerin potansiyel müşteri profiline hitap eden tasarım dilini yakalayıp grafik çalışmalarımızı belirlenen tasarım dili çerçevesinde geliştiriyoruz. Marka analizi sonucunda elde etiğimiz veriler doğrultusunda tasarım sürecimizi başlatıyor, marka ruhuyla kurumsal bütünlüğü sağlayan yaratıcı tasarımlarımızı en hızlı ve en efektif şekilde teslim ediyoruz.

Copyright © 2019 Ulusal Dağıtım Tüm Hakları Saklıdır

Yukarı Çık